Vakantiehuizen in de Lot, in Occitanie, vele met zwembad

Boek hier het ideale vakantiehuis in de Lot, in de streek Occitanie, maak uw keuze uit ons ruime aanbod. Vakantiehuizen en villa's met of zonder privé zwembad op de mooiste plekjes van de Lot, bij veel van deze vakantiewoningen geniet u van een prachtig uitzicht. Er is altijd wel een fijn vakantiehuis bij een van de mooie plaatsen in de Lot, zoals Cahors, Figeac, Gramat en Gourdon. U vindt hier pittoreske dorpen als Rocamadour, Saint Cirq Lapopie, Cajarc, Puy l'Eveque, Castelnau of Saint Céré. De rivieren Lot, Célé en Dordogne stromen door dit departement, u vindt er mogelijkheden om te baden en voor kanovaren. Ook een bezoek aan het ernaast gelegen departement Dordogne is zeer aan te raden!
Basic Travel is opgericht in 1991 en is lid van de SGR! Alle vakantiehuizen in Occitanie en de Lot zijn door onze medewerkers bezocht.

33 vakantiehuizen gevonden
Vakantiehuis in Saint-Clair met zwembad, in Dordogne-Limousin.
7,9
personen: 8 | Slaapruimtes: 4
Prijs vanaf:
€896
9,3
personen: 7 | Slaapruimtes: 2
Prijs vanaf:
€710
Huisdier onder voorbehoud
Vakantiehuis in Salviac met zwembad, in Dordogne-Limousin.
9,1
personen: 7-8 | Slaapruimtes: 3
Prijs vanaf:
€930
Alleen kleine honden
Korting op de huurprijs vanaf de 2e week (de korting is reeds doorberekend in de prijs)
8,5
personen: 11 | Slaapruimtes: 4
Prijs vanaf:
€1155
Prijs is afhankelijk van het aantal personen behalve in de periode 29/06/2019 - 31/08/2019
Vakantiehuis in Caillac met zwembad, in Dordogne-Limousin.
8,6
personen: 6-7 | Slaapruimtes: 3
Prijs vanaf:
€970
Vakantiehuis in Thémines met zwembad, in Dordogne-Limousin.
8,6
personen: 4-5 | Slaapruimtes: 3
Prijs vanaf:
€585
Alleen kleine honden
Vakantiehuis in Frayssinet-le-Gélat, in Dordogne-Limousin.
8,5
personen: 6 | Slaapruimtes: 3
Prijs vanaf:
€375
Alleen kleine honden
8,6
personen: 4-5 | Slaapruimtes: 2
Prijs vanaf:
€500
Huisdier onder voorbehoud
gemeenschappelijk zwembad
Vakantiehuis in Thédirac met zwembad, in Dordogne-Limousin.
8,6
personen: 6-8 | Slaapruimtes: 4
Prijs vanaf:
€450
Huisdier onder voorbehoud
Vakantiehuis in Montcléra met zwembad, in Dordogne-Limousin.
9,3
personen: 5 (+2) | Slaapruimtes: 3
Prijs vanaf:
€640
Huisdier onder voorbehoud

Vakantiehuis in de Lot

Bellef een heerlijke vakantie in de Lot in de prachtige streek Occitanie, een garantie voor een heerlijk verblijf in één van de mooiste streken van Zuid-Frankrijk, begenadigd met veel natuurschoon, zeer afwisselende landschappen, prachtige steden, schilderachtige dorpjes en natuurlijk een heerlijk klimaat.

Vakantiehuizen, villa's met zwembad in de Lot.

Bij Basic Travel vindt u een uitgebreid aanbod aan vakantiehuizen in de Lot en in de rest van Occitanie (dit is de nieuwe benaming van de streek die tot eind 2017 deels Midi-Pyrénées omvatte). Meestal gaat het om vrijstaande vakantiehuizen, vaak om villa's en vakantiehuizen met privé-zwembad, maar wij bieden ook een aantal geschakelde vakantiewoningen, appartementen, gîtes en bungalows. Een vakantiehuis in de Lot dat u huurt via Basic Travel betekent voor u een garantie dat het vakantiehuis bezocht is door één van onze medewerkers, dat het aan al onze criteria voldoet van comfort, ligging, veiligheid en in een toeristisch interessant gebied ligt. Basic Travel is opgericht in 1991 en is lid van de SGR! Wij bieden vakantiehuizen met of zonder privé zwembad in de Lot en in de rest van Occitanie aan voor ieder budget.

De Lot

Vanuit uw vakantiewoning in de Lot kunt u vele prachtige steden als Cahors, Figeac, maar ook Albi, Sarlat of zelfs Toulouse bezoeken, ieder met een eigen karakter. Er zijn veel bezienswaardigheden, veel monumenten steden en dorpen uit de middeleeuwen en zeer interessante festivals in de zomer. In deze steden is het heerlijk flaneren, u vindt er veel leuke winkels, heerlijke terrasjes, cafés en restaurants. Vanuit uw vakantiehuis in de Lot kunt u ook bezoeken brengen aan de vallei van de rivier de Lot, aan de prachtige dorpen Saint Cirq Lapopie, Castelnau Bretenoux, Rocamadour, Souillac en vele andere. Verder vindt u veel kastelen in dit prachtige departement. De Lot ligt aan de rand van het Massif Central. Prachtige vulkanische bergketens, rivieren die zich door valleien en ravijnen slingeren en dorpjes die op steile hellingen zijn gebouwd. De Lot is ideaal voor de wandelaar die de schoonheid van de natuur hier op zich kan laten inwerken. Het ligt naast de bekende streek Dordogne, waar ook veel prachtige bezienswaardigheden te vinden zijn. Ten noorden van de Lot vindt u het mooie departement Corrèze, ten zuiden de Lot et Garonne. Wij kunnen u in de Lot een groot aantal vrijstaande, natuurstenen vakantiewoningen, chalets, gites en boerderijen aanbieden. Bij veel van onze vakantiehuizen in de Lot beschikt u over een privé zwembad. Er is altijd wel een vakantiehuis of villa van Basic Travel te vinden bij één van deze mooie toeristische plekken in de Lot. Al met al een aanrader voor uw vakantie, een vakantiehuis van Basic Travel in deze prachtige streek van Frankrijk, ook voor zomaar een weekje er tussenuit in voor- en naseizoen.

Aanbiedingen en lastminutes in de Lot

Kijk geregeld naar onze aanbiedingen en lastminutes voor vakantiehuizen in de Lot en in Occitanie. U vindt er vaak het vakantiehuis van uw dromen voor een aangename prijs, er zijn vaak prachtige aanbiedingen voor de mooiste vakantiewoningen en ook voor villa's met privé zwembad. Of schrijf u in voor onze newsletter om van aanbiedingen te profiteren, of op de hoogte te worden gebracht van onze nieuwe vakantiehuizen in de Lot!