• info@basic-travel.com
  • tel. 0031 (0)50 - 526 51 00
Frankrijk-Italië-Spanje-Duitsland-Luxemburg-België-Nederland
Frankrijk > Languedoc-Roussillon > Gard > La Bastide-d'Engras Vakantiehuis F30.079 > Huisbeschrijving
F30.079: vakantiehuis in La Bastide-d'Engras - Gard - Googlemaps
HondHuisdier onder voorbehoud
Alleen kleine honden
ZwembadZwembad
Aantal personen: 4
Categorie: 4/5
Languedoc-Roussillon-Gard-Frankrijk
AFSTAND TOT VLIEGVELD
Nîmes : 67 km
Montpellier : 104 km

AFSTAND TOT GROTE PLAATS
Uzès: 14 km
Avignon: 46 km
Nîmes: 56 km

KLANTENBEOORDELING
2011: 9.5 4.8 / 5.0
2010: 8.7 4.4 / 5.0
2009: 8.8 4.4 / 5.0


WONING EN LIGGING
Sfeervol ingerichte vakantiewoning, op slechts een kwartiertje rijden van het bekende Uzès, in het door wijngaarden omgeven La Bastide-d'Engras. De woning is uitstekend gerestaureerd en heeft twee terrassen en een fleurige binnenplaats met een klein bassin, een "bain romain" van 3 x 1,5 m, die afhankelijk van de weersomstandigheden ter verkoeling te gebruiken is van mei tot en met september. Het is geen zwembad; er geen alarm. Op de 1e etage is een goed ingerichte woon/eetkamer met open keuken en directe toegang tot het zijterras. Tussen de woonkamer en het royale overdekte terras bevindt zich ook nog een zomerkeuken. Voor warme dagen heeft u bovendien de beschikking over een heerlijk koel vertrek met feuteuils dat grenst aan de binnenplaats. Er zijn vele interessante uitstapjes te maken; de steden Avignon, Orange en Nîmes zijn vanuit La Bastide goed te bezoeken en natuurlijk is ook de Pont-du-Gard zeer de moeite waard. Als u wat meer de natuur zoekt dan liggen de Gorges van de Cèze en de Gorges van de Ardèche ook niet al te ver. In het dorp komt dagelijks de bakker langs, in St.Laurent-la-Vernède (2,5 km) is een kruidenier en een bakker. Alle verdere voorzieningen in St.Quentin-la-Poterie (8,5 km) en in Uzès (14 km).Tennisbanen in St.Laurent. Golfterrein, fietsverhuur en paardrijden in Uzès. Zwem- en kanomogelijkheden bij de rivieren Cèze en Gardon. Er is een zwemparadijs op 14 km bij Serviers.

INDELING EN AANWEZIGE EXTRA'S
De accommodatie:
Begane grond:
Zitkamer: zithoek.
Verdieping 1:
Woonkamer: zithoek, eethoek.
Open keuken.
Verdieping 2:
Slaapkamer 1: tweepersoonsbed: breedte 1,60 m.
Slaapkamer 2: eenpersoonsbed 1: breedte 0,90 m. eenpersoonsbed 2: breedte 0,90 m.
Badkamer: 1 douche(s), 1 wastafel(s).
Aantal aparte toiletruimtes 1.
Aanwezige extra's
Koelkast. Afwasmachine. Wasmachine. Oven. Magnetron. Televisietoestel. Verwarming: elektrische verwarming.
Exterieur
Terras 1. Terras 2: overdekt. Garage. Zomerkeuken.
Tuinmeubilair.
Opmerkingen
Bedlinnen inbegrepen. Badkamerlinnen inbegrepen.


In het linkermenu treft u meer informatie over dit vakantiehuis, vakantiehuis in Gard.

Overzicht vakantiehuizen:
Alle vakantiehuizen in plaats La Bastide-d'Engras
Alle vakantiehuizen in departement Gard
Alle vakantiehuizen in regio Languedoc-Roussillon
sgr sgr Twitter Facebook

Basic Travel, vakantiehuizen en villa's met zwembad.

Basic Travel, opgericht in 1991, is één van de meest toonaangevende aanbieders van vakantiehuizen in Frankrijk, Italië, Spanje, België, Nederland en Luxemburg. U kunt bij ons terecht voor vakantiehuizen met of zonder zwembad, maar ook voor luxe villa's met zwembad. Of het nu gaat om een sfeervol vakantiehuis, een vrijstaande vakantiewoning, een boerderij, een chalet, een gîte, een bungalow, een appartement, een vakantievilla, een vakantiehuisje, een vakantiepark, of een villa met privé-zwembad, bij Basic Travel bent u altijd aan het goede adres.

Wilt u naar de Provence, de Côte d'Azur, Dordogne, Bourgondië, Toscane, de Costa Brava, of iets dichterbij, de Belgische Ardennen? Basic Travel maakt het mogelijk. Bij ons kunt u snel zoeken, checken en online reserveren. Kijkt u ook geregeld naar onze aanbiedingen en lastminutes. Wilt u daarvan op de hoogte worden gehouden, schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief. Basic Travel vakantiehuizen: de betrouwbare basis voor een geslaagde vakantie! In 2011 hebben wij de Zoover award gewonnen in de categorie 'populairste aanbieder vakantiehuizen'.

Basic Travel heeft vakantiehuizen en villa's met zwembad in:

Frankrijk - Italië - Spanje - Duitsland - België - Nederland - Luxemburg

Vakantiehuizen en villa's met zwembad in Frankrijk:

Zuid-Frankrijk - Franse Alpen - Provence - Côte d'Azur - Frans-Baskenland

Alpen - Elzas - Aquitaine - Auvergne - Bourgondië - Bretagne - Centre - Corsica - Franchecomté - Languedoc-Roussillon - Dordogne-Limousin - Loire - Lorraine - Midi-Pyrénées - Normandië - Poitou-Charentes - Provence-Côte d'Azur - Ardèche - Drôme - Vaucluse - Var - Nord pas de Calais - Picardie

Vakantiehuizen en villa's met zwembad in Italië:

Piemonte - Trentino Alto Adige - Ligurië - Emilia Romagna - Veneto - Toscane - Umbrië - Lazio - Sicilië

Vakantiehuizen en villa's met zwembad in Spanje:

Costa Brava - Costa Dorada - Costa Azahar - Costa Blanca - Andalusië

Vakantiehuizen in Duitsland:

Schleswig-Holstein - Mecklenburg-Vorpommern - Niedersachsen - Nordrhein-Westfalen - Hessen - Thuringen - Sachsen - Baden-Wurttemberg - Bayern

Vakantiehuizen en villa's in België:

Ardennen - Henegouwen

Vakantiehuizen in Nederland:

Friesland - Overijssel - Noord-Brabant

Vakantiehuizen in Luxemburg:

Luxemburg